poslední volná štěňátka právě k odběru

nabízíme Vám poslední volná štěňátka z naší CHS RUSTY MAGIC

BAXTER / červený obojek  standardní pes, zdravý krásný, má krásnou jemnejší hlavu, krásný ridge, velmi milou povahu ( od začátku byl rezervovaný, bohužel to dopadlo jinak), vhodný na výstavy, chov, sport i jako domácí miláček

BROWNIE / hnědonosý pejsek , standardní hnědonosý / liver nose pes, velmi milý a jemný chlapeček, má krásný ridge, krásnou barvu, vhodný též na výstavy, sport i jako domácí miláček

BASHIRA - velmi krásná nestandardní fenečka, také od začátku rezerovovaná, pánečcí si vybrali nakonec její sestřičku Basarh - srdcová záležitost prý "O), Bashirka je překrásná, milá, temperamtní fenka, atletické postavy - není vhodná na chov ani výstavy, kvůli malé exteriérové vadě, která ji zařazuje mimo standard. Je zdravá, sebevědomá a hledá svou novou rodinu .

 

VRH B / litter B

 představujeme Vám rodiče vrhu B v naší chovatelské stanice RUSTY MAGIC

Štěňátka se narodí  kolem 1 - 4 / dubna /2011. Velice se těšíme! a pravidelně Vás o všem dění budeme informovat.

Očekáváme narození zdravých, krásných a sebevědomých štěňátek tohoto úžasného plemene Rhodesian Ridgeback. Věříme a uděláme pro to vše, aby se štěňátka dostala k dobrým a hodným pánečkům, kterým budou dělat jen radost, budou dobrými společníky a právoplatnými členy jejich rodiny, stejně tak jak naše holčičky Fabien&Allegra.

Proto hledáme rozumné, hodné a citlivé pánečky, kteří ví PROČ si chtějí pořídit RR a uvědomují si, že pes není pouze módní doplňěk, který můžou odložit, nebo vyměnit. PES  je citlivá a milující duše, která Vás bude milovat a bude na Vás závislá  10-15 let!  Bude potřebovat Vaší maximální lásku a péči po celou dobu jeho života !

Štěnátka dostanou v naší rodné boudě tu NEJLEPŠÍ celodenní péči, budou vyrůstat s námi v domě, budou mazleny, milovány, výborně a kvalitně krmeny, řádně socializovány, budou pod veterinárním dohledem a věříme, že dostanou ten nejlepší základ pro to, aby z nich vyrostli pohodový a plně socializovaní psi, kteří nám i Vám budou dělat jen radost!

 

CHAMPION CZ                              CHAMPION CZ, SK, A, PL

candidat CHAMPION PL                GRAND CHAMPION  CZ, SK

nejlepší fena a klubový vítěz       INTERCHAMPION

BOB / 2008                                    coursing licence & obedience trening

the BEST bitch and winner club

show 2008

barvářské zkoušky/hunting exam                    

ZOP / work exam

 

Allegra RUSTY MAGIC                Art Leonardo HELYA RIDGE

5/8/2005                                      13/2/2007

HD A/A ED 0/0                              HD A/A ED 0/0