... štěňátka nečekáme...

10.03.2009 19:31

       

... v pondělí jsme byli na ultrazvuku a Allegra štěňátka bohužel nečeká...

...on Monday we were on the ultrasound and Allegra is not pregnant ...

Moc jsme se těšili,jak si užijeme krásné jaro s prckama,ale nedá se nic dělat. S variantou, že štěňátka mít nebudeme jsme trochu počítali, ne že bychom si to nepřáli, přáli a věřili jsme MOC,že štěňátka budou!, ale příroda a osud rozhodli jinak.

Allegřina a Kaliho " love story" byla krásná, ale u krytí nedošlo k delšímu spojení,jak to u psů běžně chodí,takže i když jsme věděli, že toto krytí je plnohodnotné je tam prostě menší šance , že spermie doputují kam mají a budou z toho mimča :o) Allegra je zdrává fena, Kali také,tak si dáme rok pauzu a za rok to zopakujeme :o)

Jelikož jsme lidi pozitivně naladěni, bereme život takový jaký je,tak se prostě nedá nic dělat a těšíme se na jaro.........na coursingy ( hlavně na trojboj Coursing a Agility RR sportu, tímto vyzýváme Kevina sportovního mastera z minulých let na souboj :o))) o to kdo to letos vyhraje !!! :o), dál se těšíme na výlety, kempingování a další jarní a letní aktivity.........takže ahoj na sportovních akcích,budeme se potkávat :o)