Novinky

další týden skoro za náma ....

13.05.2011 07:32

Další týden máme za  náma, byl krásny, slunečný, plný návštěv, hrátek a dobrého papání ....

fotky zde

 

X. speciální výstava ČKRR

08.05.2011 22:34

dnes proběhla X. speciální výstava ČKRR, na tuto výstavu jsem přihásila naši veteránku Fabien, ale bohužel hárá, proto jsme jeli jen jako diváci a já jsem jela vystavit naše vnoučátko Chelseu z Tikovického vršku.

Nakonec jsem vystavovala poprvé našho Kapíka /Al Capone RUSTY MAGIC/ - třída pracovní V1 CAC, pak jsem nastoupila do kruhu do třídy mladých s fenkou EBY - V4 a nakonec s naší Chelseou do mezitřídy a to se nám moc nepovedlo - Chelsinka má období vzdoru a puberty a prostě nechtěla ukázat zuby! takže jsme dostali D s pěkným posudkem exteriéru, ale paní rozhodčí nám zkritizovala povahu a výstavní vedení (máme to zlepšit "o), budeme se snažit, protože to dnes bylo opravdu zklamání ! Chelsea je krásná,hodná a seběvědomá fenka, tak je to škoda!

Další výsledky našich vnoučátek:

Boet Radekova V2 r. CAC

Chantal z Tikovického vršku VD 4

Badawi Radekova VD 4

Apollo Jupieter´s Shadow V4

 

přelom 4-5 týden (aneb... od soboty do soboty)

08.05.2011 21:28

tak co je u nás nového ?? "o))

Naše štěňátka jsou úžasná, miloučká, zdravá, žravá, hravá, mazlivá, veselá atd. atd., máme stále plno návštěv, které chodí mazlit naše miláčky .... ze štěňátek začínají být velcí psi, kteří si stále hrají a divočí - toto období je opravdu plné her.

jak píše Breeder´s diary: Převažují skupinové hry a hry na dominanci a hierarchii. Do nich se občas zapojuje i matka a ostatní členové smečky. Toto období je obzvláště důležité pro vývoj emočně stabilní povahy a citové harmonie psa.

fotky od Péťi Marečkové můžete shlédnout zde

fotky na rajčeti zde

 

víkend přelom 3-4 týden

29.04.2011 22:56

... přidali jsem video na facebook polední & večerní menu a nové fotky nazvané víkend přelom 3-4 týden ( budeme postupně přidívat)

co se u nás děje, dle Breeder´s diary:

Období mezi 3. a 7. týdnem, se u štěňat navždy vryjí do paměti určité obrazy a vzorce chování. Vše co chovatel v tomto období zanedbá, bude mít pro ně nevratné následky. Štěňata, které v tomto období budou mít málo kontaktu s lidmi, dětmi a psy, budou navždy plaché a bojácné, neschopné navazovat kontakty. Četné a časté návštěvy našich známých, jejich dětí  jsou pro správný rozvoj vrhu a jejich socializaci velkým přínosem!

velikonoční pondělí

25.04.2011 21:35

Dnes bylo krásně (tedy jen dopoledne), tak byla štěňátka po prvé delší dobu venku - moc se jim to líbilo ♥

Máme i portréty všech štěňátek !!! více fotek na rajčeti a na FB

 

 

Dnes dětičky mají tři týdny

24.04.2011 21:25

... naše dětičky vrhu B mají dnes tři týdny, dnes byl pro ně velký den "o)

Poprvé se podívali na chvíli ven, poprvé dostali syrové hovězí maso a přijela na návštěvu vzácná návštěva, pánečci GARPA Mirek&Marťa a Hanka, která má naši vnučku Aerin. Štěňátka dostala krásný a originální dáreček, každé šťěňátko dostalo jako výbavičku do nového domova krásnou deku, originálně ozdobenou mašličkou a hand made korálkovým písmenkem B, velká paráda !!! děkujeme mooooc

více fotek z dnešního dne pod obrázkem

info a fotky přidáváme skoro každý den

14.04.2011 15:28

Dnes maji naše štěňátka 12.dní, už mají otevřená očička, ale ještě nevidí, reagují pouze na světlo. Chodí, vydávají zvuky jako vrčení a štěkání. V přístích dnech se jim začne vyvíjet zrak a sluch.Štěňatům se objevují první zoubky, přední řezáky. U štěňat dochází k náznaku prvních her a poznávání se. Štěňata si objevují vlastní končetiny, sourozenců a matky. Začínají olizováním a okusování poznávat své bezprostřední okolí. Okusují matčiny uši, ocasy sourozenců a pod ... Poprvé se objevuje projev radosti, vrtění ocáskem. Všechno to trvá jen několik málo sekund, většinu dne štěňátka prospí. V sobotu budou poprvě odčerveny a bude stříhat drápky.

info o vývoji každý den zde:

fotky přidáváme skoro denně na RAJČE, klikněte ZDE

a info,fotky a videa na FACEBOOK

tak nás sledujte i tam "o))

štěňátka mají 10 dnů

13.04.2011 00:08

 více fotek pod obrázkem

Štěňátka mají 10dnů, některým se pomalu začínají otvírat očička, pomalu zkouší první krůčky, skoro všichni mají dvojnásobnou hmotnost, daří se jim moooc dobře ♥, většina má už své pánečky, máme velkou radost !!!

Béčka mají dnes týden

10.04.2011 21:09

Dnes jsme oslavili první týden života našich překrásných a milloučkých štěňátek.

dětičky mají 6 dní

08.04.2011 21:04

Dneska mají naše detičky 6 dní, všichni přibírají na váze, mají se moooc dobře, celý den spinkají nebo sají mlíčko od maminky.

více fotek na rajčet

 video na FB

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Fotogalerie: Úvodní stránka